מטבחי יוקרה - נגריית האלה - מטבחים
15382
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-15382,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-7.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.1,vc_responsive

מטבחי יוקרה

31 מאי מטבחי יוקרה

בשוק יצרני המטבחים והנגרים המקצועיים נמצאים אין סוף סוגי מטבחים העשויים מחומרים שונים ובעיצובים שונים, ניתן למצוא מטבחים שמתחילים ממחירים מאוד סבירים ועד למטבחים בהם העלויות יכולות להיחשב היסטריות לגמרי, לעתים תוכלו למצוא מטבחים לכאורה זהים אך פער המחירים בניהם יהיה אסטרונומי ואם זה כך, מה עושה את ההבדל בעצם? מה גורם למטבח להיחשב יוקרתי באמת?
ישנם מספר מאפיינים בהם נקבע מטבח כיוקרתי והם אלא שעושים את ההבדל בין מטבח מעוצב ברמת גימור מעולה לבין מטבח יוקרתי אמיתי, מאפיינים אלא מתחילים מתוך בחירת גודל התקציב למטבח, מטבח יוקרתי לא יגביל את עצמו מראש בסכום קבוע מאחר והאלמנטים יתווספו תוך כדי התכנון כך שהתקציב ינוע בין סכום מינימלי למקסימלי, להלן מספר גורמים המשפיעים על המטבח היוקרתי.

בחירת איש מקצוע – נגרים הם ללא ספק אלא שידעו לתת ללקוח את המענה המושלם עבור אופיו של המטבח, סוג החומר ועמידותו בתנאים השימוש במטבח, מים, לחות, ריחות אולם נגרים הם המוציאים לפועל של העבודה. כאשר תרצו מטבח יוקרתי סביר להניח שתפנו למעצב מטבחים או מעצב פנים בעל שם שידאג לתכנן את המראה הוויזואלי שיתאים לאופי שלכם, על המטבח לענות לצרכים ולאופי כגון: גובה הארונות, מיקום המגירות, סוג משטחי העבודה וכו' איש מקצוע איכותי יצליח לשלב בין הצרכים לרצונות שלכם.

סוג החומר – בחירת סוג החומר ממנו מיוצרים ארונות המטבח משתנה וכך גם עלויות החומר. חומרים עמידים לאורך שנים יעלו ללא ספק הרבה יותר מחומרים אחרים, כאשר מתכננים מטבח יוקרה סביר להניח שחומר שיבחר יהיה הטוב והחזק ביותר, בין אם מדובר במטבח קלאסי שבו יבחר עץ מלא מסוג דובדבן או מייפל או במטבח המודרני "הייטקיסטי" בו יבחרו מתכות חזקות, בתוך עניין זה נכנסים גם סוג הצבעים וגם שם ישנם סוגים ומחירים שונים בהתאם לסוג ועמידות הצבע. חשוב לזכור שגם העץ וגם הצבע צריכים לעמוד בתנאים של חום, מים, לחות, עשן וריחות כך שאין טעם לבצע בחירה לבד מבלי להתייעץ עם בעלי הניסיון בתחום.

סוג השיש – משטחי העבודה הנפוצים יותר הם שיש, גם פה יש אפשרות לבחור בסוגי שיש שונים, ישנם סוגים העמידים יותר בחום ויש כאלה שמוכתמים ממנו, חשוב לבחור סוג שיש עמיד וחזק, כאלה שאינם מורכבים בשיטת תלאים והם אחידים ורציפים לכל אורך המטבח. שיש שמורכב מחלקים יכול לצבור בתוכו בין החריצים לכלוך ושאריות ובכך לפגום במראה הנקי והאיכותי של המטבח עם הזמן.

אלמנטים עיצובים, מוצרי חשמל ואביזרי נוי- כאן היד פתוחה והמגבלות לא קיימות, בנושאים אלא הכל פרוש בפני הלקוח לפי מושא נפשו, בחירת אלמנטים המורכבים על גבי הארונות כמו פלטות זכוכית צבועות או רקעי נחושת חרוטים ולצידם תמונות, אגרטלים, עציצים תואמים ולבסוף כמובן בחירת מוצרי החשמל שבאים כחלק מהעיצוב במטבח.

אין תגובות

Sorry, the comment form is closed at this time.

נגריית האלה
צור קשר
למידע ופרטים נוספים השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם האפשרי.

שם מלא:

טלפון:

משרד: 02-9995990 מימי: 050-7405095 איתן: 050-7666964