מטבחים כפריים - נגריית האלה - מטבחים
15380
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-15380,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-7.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.1,vc_responsive

מטבחים כפריים

31 מאי מטבחים כפריים

המטבח שלנו הפך להיות אחד החדרים המרכזיים בבית, בעבר הוא שימש לבישול ואחסון של המזון, את הארוחות אכלנו בפינת אוכל והסלון היה החדר המרכזי אבל היום במטבח אנו משלבים את כל הפעילות יחד, כיום עניין האוכל הפך להיות נחלת הכלל וכל מטבח הפך להיות מסעדה אישית בזכות תכניות האוכל והראליטי כדוגמת "מאסטר שף", "קרב סכינים" ועוד רבים וטובים המוקרנים בארץ ובארצות אחרות. מעבר למטרה לה נועד המטבח וכיום הוא הפך לאחד מחדרי האירוח בבית בהם אנו יושבים עם האורחים שלנו לארוחת בוקר קלילה, לקפה, לשיחות חולין, או אפילו מבשלים ואופים יחד אתם.
כאשר למטבח יש חשיבות גדולה כל כך בחיינו אין ספק שעלינו להתייחס אליו בכובד ראש ובכבוד הראוי לו ובכך להרוויח את המרב ממנו גם כאביזר יופי וגם כחדר שימש אותנו ויענה לצרכינו.

המטבחים הכפריים היו קיימים שנים רבו כאשר נעלמו בין כל המטבחים המודרניים ועכשיו הם מוצאים את דרכם אלינו שוב, מטבח כפרי יתאים לטיפוסים הרומנטיים והביתיים יותר, אלא שרוצים להרגיש בבית של ההורים ועדיין במקום הפרטי שלהם, מטבח כפרי הוא מטבח שנותן הרגשה של חמימות וחיבוק עוטף של פעם, במטבחים אלא שולט העץ המלא בצורה מקסימאלית, המטבח הכפרי מאופיין בארונות ותאי אחסון רבים, הרעיון במטבח הכפרי הוא לאפשר לכל כלי המטבח שלנו, קערות, קופסאות, כלי אוכל ומוצרי החשמל להיכנס לתוך הארונות ולא לשבת על משטח העבודה, השיש או כל מקום גלויי. מאחר וארונות המטבח הכפריים מיוצרים מעץ מלא ואיכותי אין חשש לעמידותו וחוזקו והוא יהיה יציב דיו כדי לאחסן את כל אלא בתוכו, ארונות כפריים יכילו בתוכם לפחות ארון בר/תצוגה אחד בו בעבר היו מונחים כלי החרסינה או בובות הנוי היפות והיום יכול לשמש לארון קפה או ארון לבקבוקי יין.
כמו כן במטבחים כפריים כמעט תמיד יהיה אי, האי נותן מקום אחסון נוסף בתחתית השיש וגם כמשטח עבודה נוסף, אם הזכרנו את הרעיון של חום וביתיות במטבחים הכפריים כאן גם משתייך תפקידו של האי כשולחן האוכל המאחד את המשפחה לארוחות ערב, ארוחות שבת או חג. מאחר והאי משמש כמשטח עבודה וכמקום אחסון הוא יהיה אמנם גבוה מן שולחנות האוכל הסטנדרטיים כך שלצורך כך יותאמו כיסאות בר מעוצבים מעץ התואמים את המראה הכפרי הקלאסי.

מטבחים כפריים הם מטבחים חזקים לאורך שנים, השקעה במטבח כזה משמעותה הצורך של הלקוח במטבח שלא נועד להחליפה ולכן הוא יושקע מכל בחינה, בין אם בהרכבת אביזרים ותאים לאחסון ושימוש מקסימאלי וגם בנושא הוויזואלי העיצובי שלו, עם השנים צבעו של העץ הטבעי משתנה ומתחלף בצבע אחר, אין זה אומר שיש צורך עתידי לצבוע את העץ, להפך הצבע החדש יבליט את מבנה העץ ואת צבעו הטבעי ובכך יעמיק את המראה הטבעי והחמים שלו.

אין תגובות

Sorry, the comment form is closed at this time.

נגריית האלה
צור קשר
למידע ופרטים נוספים השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם האפשרי.

שם מלא:

טלפון:

משרד: 02-9995990 מימי: 050-7405095 איתן: 050-7666964